RES Hungarian resources v97 MB4

Resources Version
97

Narko

New member
Joined
Nov 24, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
nem is az, hogy nagy munka, de nem ugyanaz a folyamat. én meg nem vagyok érdekelt témagyártásban. mármint alapvetően nem foglalkozom vele annak ellenére, hogy a folyamatot értem. de ha nem sietős megnézem neked vagy ma vagy holnap.
Rendben köszönöm! Akarom kérdezni hogy a munkasagodat nem lehet donatelni?
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53

Attachments

Last edited:

tajfus

New member
Joined
Jan 19, 2020
Messages
18
Likes
0
Points
1
ez már csak azért is kizárt, mert itthon két darabbal tesztelem. elkészítem, feltöltöm és ugyanezt letöltve telepítem. valamint más felületen sem kaptam ilyen visszajelzést. valamilyen lépést kihagysz a telepítés során.
Nem hagyok ki semmit, mivel az előző verzió jó volt, ès simán felment.
 

sedative

New member
Joined
Jun 17, 2020
Messages
2
Likes
0
Points
1
Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni.
Ma vettem egy Mi Band 4-et, felraktam a Mi Band appot a Play áruházból, majd egy időre rá jött egy szoftver frissítés.
Azóta csak azt írja hogy: "Connect to MiFit to update again".
Már próbáltam elfeledtetni, innen leszedni a modolt apk-t és azzal kerestetni, Notify appal is, de semmi...
Nem találja. A Notify appnál meg ugye tovább sem tudok menni a kezdő képernyőnél, mivel nem találja a karkötőt. Mi a teendő ilyenkor? Mit tehetek?:cry:
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni.
Ma vettem egy Mi Band 4-et, felraktam a Mi Band appot a Play áruházból, majd egy időre rá jött egy szoftver frissítés.
Azóta csak azt írja hogy: "Connect to MiFit to update again".
Már próbáltam elfeledtetni, innen leszedni a modolt apk-t és azzal kerestetni, Notify appal is, de semmi...
Nem találja. A Notify appnál meg ugye tovább sem tudok menni a kezdő képernyőnél, mivel nem találja a karkötőt. Mi a teendő ilyenkor? Mit tehetek?:cry:
először is amennyiben nem érted az angolt, nem kellett volna leválasztani a karkötőt. második dolog, hogy Mi Fit-tet újra fel kellene tenni és párosítani kellene vele. a karkötőnek semmi baja, csak hát frissítési folyamat elakadt vagy megszakadt és változatlanul annak befejezésére vár.

ha a fordítást próbáltad telepíteni, akkor a helyzet más. de tudni kellene, ehhez, hogy most hol tartasz. van-e párosítva valamilyen alkalmazással vagy sem. telepítettél/települt-e valami már vagy sem.
 
Last edited:

sedative

New member
Joined
Jun 17, 2020
Messages
2
Likes
0
Points
1
először is amennyiben nem érted az angolt, nem kellett volna leválasztani a karkötőt. második dolog, hogy Mi Fit-tet újra fel kellene tenni és párosítani kellene vele. a karkötőnek semmi baja, csak hát frissítési folyamat elakadt vagy megszakadt és változatlanul annak befejezésére vár.

ha a fordítást próbáltad telepíteni, akkor a helyzet más. de tudni kellene, ehhez, hogy most hol tartasz. van-e párosítva valamilyen alkalmazással vagy sem. telepítettél/települt-e valami már vagy sem.
Értem az angolt, de úgy már próbáltam párosítani és nem ismerte fel. Új volt, az eredeti szoftverét frissítette. Nem modoltam rajta semmit. Notify is csak annyit lát belőle hogy Unknown device -1, MAC:01:00 Semmi többet.
Már minden létező neten található dolgot megpróbáltam, de sem az eredeti, sem a modolt MiFit, sem a Notify, sem a MiBandage , sem a Master nem ismeri fel. Eddig jutottam. Igaz kezdő vagyok ebben a témában. Azaz csak az eredeti appal próbálta lefrissíteni a firmware-t, és kiírta hogy sikeres, de mikor ránéztem a karkötőre, csak az az üzenet fogadott hogy "Connect to MiFit to update again" ...
Persze hogy előtte a modolt majd az eredeti MiFit alkalmazással próbáltam párosítani, de mikor vagy 30. próbálkozásra sem ment, akkor választottam le, mert olyan leírásokat is találtam, hogy akkor majd lehet újra lehet párosítani... hát nem lehetett... :(
Így keveredtem erre az oldalra is, mert már mindent próbálok. Sok reddites postot is olvastam, Youtube-on is néztem videókat, de pont ilyen hiba még nincs sehol.
 
Last edited:

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
mivel nem én vagyok a fejlesztő, meg nem tudom mondani neked, hogy lesz-e.
 

MIZO1969

New member
Joined
Sep 20, 2020
Messages
2
Likes
1
Points
3
Helló! Elvileg mindent úgy csináltam és lengyel lett a nyelv nem magyar. Globál verziós Mi Band 4.Mi Fit és Notify szerint is a firmware v1.0.9.66. Erőforrás:66
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Helló! Elvileg mindent úgy csináltam és lengyel lett a nyelv nem magyar. Globál verziós Mi Band 4.Mi Fit és Notify szerint is a firmware v1.0.9.66. Erőforrás:66
akkor nem jól csináltad, mert a 66-os nem ehhez való. amíg lengyelül jelenik meg, addig pedig biztos, hogy nem települt a fordítás. valahol kimaradt valami telepítés során. a leírást nézd át még egyszer.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top